Štítky

Polaris Ranger

PrestaShop

Odběr novinek [Newsletter]

Dodací podmínky

Osobní odběr:

Zboží může převzít pouze osoba k tomu oprávněná – objednatel, osoba pověřená majitelem firmy nebo statutárním orgánem společnosti. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a prokázat platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem.

Doručení po celé ČR:

Zboží zakoupené na www.LSbikes.cz je doručováno pouze v rámci České Republiky. Veškeré zboží v nabídce internetového obchodu Prodávajícího je většinou skladem. Doba doručení zásilky se standardně pohybuje od 2 do 5 pracovních dnů, v ojedinělých případech (vyprodání zásob) může doručování trvat déle.

O přesném datu doručení bude Kupující informován emailem. Aktuální stav objednávky je také možné zjistit po přihlášení na www.LSbikes.cz.


Přeprava je zajištěna přepravní službou, která doručí zboží přímo ke Kupujícímu. Pokud není Kupující na dodací adrese zastižen, je přepravcem kontaktován a sjedná se náhradní termín dodání. Pokud nebude možné opakované doručení Kupujícímu realizovat z důvodu nepřítomnosti, nebo Kupující odmítne zboží bez relevantního důvodu převzít, může po něm Prodávající požadovat úhradu nákladů tímto vzniklých. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednávky a Kupující tuto potvrdí před objednáním.

Kupující je povinen vždy bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost balení) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku Kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@LSbikes.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat e-mailem, nebo poštou na provozovnu Prodávajícího. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nemusí být Prodávajícím akceptovaná.

Objednávky nad 10 000 Kč, včetně DPH, doručujeme zdarma po celé ČR. Informace o dopravě zdarma je u produktů odpovídajícím této cenové kategorii také zřetelně vyznačena přímo v internetovém obchodu www.LSbikes.cz.